Systemy mieszania lakierów

 

 

 

 

 

 

 

DEBEER REFINISH

MARKA VALSPAR AUTOMOTIVE

Przez ponad 100 lat Debeer Refinish jest synonimem jakości , niezawodności i postępu w technologii kolorów. Możesz otrzymać korzyści płynące z naszego doświadczenia stosując kompletny i wysokiej jakości asortyment produktów. Możesz tworzyć historię obracając każdą pracę w arcydzieło …

Bez względu na rodzaj aplikacji ,Debeer Refinish” oferuje pełną gamę produktów wysokojakościowych, które zostały specjalnie zaprojektowane i opracowane dla sektora napraw samochodowych. Z produktami DeBeer Refinish doskonałość zostaje osiągnięta na każdym etapie – od czystego metalu do wykończenia .

 

VALSPAR jest jednym z największych światowych producentów powłok ochronnych przeznaczonych dla wszelkich gałęzi przemysłu. Różnorodność produktów,  kompetencja i kompletność systemów to tylko niektóre powody dla których firma zajmuje czołowe miejsca w światowym rankingu producentów.

Nasza oferta skierowana jest do firm obsługujących następujące segmenty rynku:

-Opakowania metalowe dla przemysłu spożywczego

-Przemysł metalowy i klienci OEM

-Przemysł motoryzacyjny, renowacja samochodów i powłoki specjalne

-Polimery i dyspersje dla przemysłu farb i lakierów

-Powłoki na opakowania aluminiowe

-Farby specjalne i efekty specjalne przeznaczone na tworzywa sztuczne .

Lakiery UV i inne produkty specjalne dla grafiki użytkowej i artystycznej:

-Podkłady, lakiery, powłoki wykończeniowe do powlekania blach stalowych i aluminiowych w procesie ciągłym.

-Farby i lakiery dla profesjonalistów i hobbystów.

Valspar, posiadając globalną sieć produkcji , dystrybucji i serwisu a także wykorzystując transport morski, lotniczy i lądowy, zapewnia stałość dostaw do niemal wszystkich miejsc globu.

Doświadczenie zarówno na rynkach lokalnych jak i rynku globalnym, zapewnia szybką reakcję dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta .

 

 

Ivat

JACKAL METAL firmy IVAT jest jednym z najbardziej uniwersalnym systemem mieszania farb.  Technologia – pigment-konwertor – pozwala na zaspokojenie potrzeb związanych z:

obróbką powierzchni metalowych, plastikowych, drewnianych,
naprawą maszyn przemysłowych,
wykończeniami powierzchni samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz  rowerów, motocykli, statków i innych.
JACKAL METAL jest systemem mieszania farb opartym na 3 kompatybilnych rozwiązaniach:

JACKAL INDUSTRIAL: 16 pigmentów i 2 bazy aluminiowe, w celu uzyskania całej gamy barw RAL, NCS, MUNSELL .
JACKAL SOLID:   dodatkowo 9 nowych pigmentów do systemu FULL INDUSTRIAL pozwalających na uzyskanie dodatkowych trwałych kolorów do zastosowania w przemyśle i w wykończeniach samochodowych.
JACKAL METAL & PEARL:  dodatkowo 14 pigmentów, 6 baz aluminiowych, 15 baz perłowych.
Pigmenty IVAT są skondensowane, co zapewnia ich mniejsze zużycie, większą wydajność oraz korygowanie wydajności lakieru poprzez zwiekszenie “krycia”.

W bardzo bogatej ofercie konwertorów znajdują się:  akryle, poliuretany, epoksydy, alkidy, chlorokauczuki,  syntetyki, nitro, nitro-akryle, nitro-syntetyki, lakiery młotkowe, mikowe, strukturyzujące, matowe, z dowolnym połyskiem.

Wyszukiwanie kolorów  w systemie JACKAL METAL odbywa się za pomocą programu IVAT Color System, a nowe kolory dodawane są każdego miesiąca.

Obecnie system zawiera około 50,000 receptur na kolory gładkie, metaliczne i perłowe.